Сервіс подання заяви та документації щодо державної реєстрації земельної ділянки

Матеріал з Публiчна Кадастрова карта
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Примітка: Увага! Сервіс доступний для використання у браузерах Chrome (версії 51 та новішої) та Firefox (версії 40 та новішої)

В електронному кабінеті e.land.gov.ua доступна послуга подачі заяви щодо державної реєстрації земельної ділянки.

Примітка: Увага! Сервіс доступний лише для сертифікованих інженерів-землевпорядників за умови ідентифікації через електронний цифровий підпис (ЕЦП). Дані, зазначені у сертифікаті інженера-землевпорядника, електронному цифровому підписі та електронному документі (XML) буде співставлено та порівняно (ПІБ та ЄДРПОУ (для юр.особи) повинні співпадати).

Реєстрація та ідентифікація інженера-землевпорядника

Примітка: Якщо у Вас уже є обліковий запис на e.land.gov.ua то повторна реєстрація не вимагається, необхідно лише ідентифікуватися із використанням особистого електронного цифрового підпису та додати інформацію про наявний кваліфікаційний сертифікат інженера-землевпорядника.

На веб-ресурсі e.land.gov.ua перейдіть у розділ меню "Реєстрація".

Реєстрація зем.png

Заповніть усі необхідні поля у формі реєстрації, поставте відмітку щодо погодження на обробку персональних даних відповідно до вимог чинного законодавства, введіть захисний код та натисніть кнопку "Відправити". Більш детально ознайомитися зі способами реєстрації та ідентифікації можна на сторінці Електронний кабінет "Е-сервіси" Державного земельного кадастру.

Реєстрація зем 2.png

Після успішної реєстрації в особистому електронному кабінеті у меню навігації "Реєстрація ЗД" необхідно пройти ідентифікацію із використанням особистого електронного цифрового підпису (ЕЦП) та інформації про наявний кваліфікаційний сертифікат інженера-землевпорядника. Спочатку необхідно ідентифікуватися через ЕЦП, для цього натисніть кнопку "Ідентифікація з використанням ЕЦП".

Ідентифікація зем.png

У полі «Тип ЦСК» оберіть акредитований центр сертифікації ключів, що надав Вам ЕЦП.

У полі «Особистий ключ» за допомогою кнопки «Обрати» вкажіть шлях до Вашого ЕЦП (наприклад – key6.dat).

У полі «Пароль захисту ключа» вкажіть відповідний пароль вашого ЕЦП, та натисніть кнопку «Зчитати».

ЕЦП зем.png

Далі введіть інформацію про свій кваліфікаційний сертифікат інженера-землевпорядника.

Сертифікат зем.png

Сертифікат зем 2.png

Поставте відмітку щодо погодження на обробку персональних даних відповідно до вимог чинного законодавства, введіть захисний код та натисніть кнопку "Відправити".

Усі інші поля форми будуть заповнені автоматично під час ідентифікації із використанням ЕЦП.

Що необхідно для подачі заяви щодо державної реєстрації земельної ділянки

Електронний сервіс призначений для:

  • подачі заяви щодо державної реєстрації земельної ділянки утвореної шляхом передачі у власність/оренду із земель державної чи комунальної власності;
  • подачі заяви щодо державної реєстрації земельної ділянки з існуючим державним актом без кадастрового номера;
  • подачі заяви щодо державної реєстрації земельної ділянки, яка була надана в оренду без присвоєння кадастрового номера;
  • подачі заяви щодо державної реєстрації земельної ділянки, утвореної шляхом об’єднання раніше сформованих земельних ділянок;
  • подачі заяви щодо державної реєстрації земельної ділянки, утвореної шляхом поділу раніше сформованої земельної ділянки.

Для подачі заяви щодо державної реєстрації земельної ділянки необхідно:

  • електронний документ у форматі XML;
  • інформація про заявника;
  • електронна версія технічної документації із землеустрою у форматі PDF.

Зверніть увагу, що електронний сервіс здійснює перевірку наявності у електронному документі елемента "Державний акт на земельну ділянку" (StateActInfo) в залежності від типу заяви. При подачі заяви щодо державної реєстрації земельної ділянки утвореної шляхом передачі у власність/оренду із земель державної чи комунальної власності; заяви щодо державної реєстрації земельної ділянки, яка була надана в оренду без присвоєння кадастрового номера; заяви щодо державної реєстрації земельної ділянки, утвореної шляхом об’єднання раніше сформованих земельних ділянок, елемент "Державний акт на земельну ділянку" (StateActInfo) у електронному документі повинен бути відсутнім.При подачі заяви щодо державної реєстрації земельної ділянки з існуючим державним актом без кадастрового номера наявність та коректне заповнення у електронному документі елемента "Державний акт на земельну ділянку" (StateActInfo) є обов'язковим.

Вимоги до змісту, структури і технічних характеристик електронного документа визначені у додатку 1 до Порядку ведення Державного земельного кадастру від 17 жовтня 2012 р. № 1051.

Подача заяви щодо державної реєстрації земельної ділянки

Зверніть увагу, що перед формуванням заяви щодо державної реєстрації земельної ділянки необхідно провести перевірку обмінного файлу на відповідність до змісту, структури і технічних характеристик електронного документа XML, що визначені у додатку 1 до Порядку ведення Державного земельного кадастру від 17 жовтня 2012 р. № 1051.

Для здійснення перевірки скористайтесь Сервісом перевірки електронного документа XML обравши "Тип схеми" – "Земельна ділянка".

У разі успішного завершення перевірки перейдіть у меню зліва до розділу "Реєстрація ЗД" та оберіть "Форма реєстрації".

Почніть заповнювати форму заяви обравши зі списку необхідний обмінний файл на земельну ділянку, що реєструється.

УВАГА! В список доступних обмінних файлів для формування заяви автоматично потрапляють лише ті файли, перевірку яких було проведено успішно та не було виявлено жодних помилок.

Get XML.png


Далі необхідно завантажити підписану особистим електронним цифровим підписом сертифікованого інженера-землевпорядника електронну версію технічної документації із землеустрою у форматі PDF.

Примітка: технічна документація із землеустрою у форматі PDF повинна бути якісно відсканована, зображення повинно бути чітким та повним. Рекомендовані наступні параметри для сканування: зображення повинно бути кольоровим (якщо технічна документація містить кольорові зображення), роздільна здатність - 300 dpi.

Після завантаження технічної документації оберіть зі списку тип реєстрації земельної ділянки в полі "Земельна ділянка утворена шляхом…".

Reg type.png


Далі необхідно заповнити форму заяви вказавши достовірну інформацію про заявника (замовника технічної документації).

Примітка: Зверніть увагу, що за результатами державної реєстрації земельної ділянки витяг з Державного земельного кадастру буде сформовано на ім'я, вказане як заявник.

В кінці анкети заяви оберіть форму видачі документів: паперову або електронну.

Якщо обрано паперову форму видачі документів необхідно з випадаючого списку обрати центр надання адміністративних послуг, в якому за результатами розгляду заяви щодо реєстрації земельної ділянки можна буде отримати відповідні документи. Також необхідно поставити відмітку про надання дозволу на обробку персональних даних відповідно до вимог чинного законодавства.

Оберіть з випадаючого списку центр надання адміністративних послуг, в якому за результатами розгляду заяви щодо реєстрації земельної ділянки можна буде отримати відповідні документи. Також необхідно поставити відмітку про надання дозволу на обробку персональних даних відповідно до вимог чинного законодавства.

Примітка: Документи, сформовані за результатом розгляду заяви щодо державної реєстрації земельної ділянки, у ЦНАП може отримати отримати особа, вказана як заявник, або його довірена особа.

Paper form.png


Якщо обрано електронну форму видачі документів, по закінченню обробки заяви, документ з результатом розгляду можна буде завантажити в розділі «Історія» в меню «Реєстрація ЗД» в особистому кабінеті на Е-Сервісах.

Завершіть процес формування заяви щодо реєстрації земельної ділянки, натиснувши кнопку "Відправити".

У вікні з'явиться інформаційне повідомлення, в якому буде зазначено реєстраційних номер сформованої заяви.

Info req.png

Інформацію про сформовані заяви щодо державної реєстрації земельної ділянки можна переглянути у розділі "Історія".

Історія заява на реєстрацію зд.png

За допомогою інструментів у стовпці "Дії" можна переглянути деталі сформованої заяви, а також завантажити прикріплені до заяви електронний документ (XML) та технічну документацію (PDF).

Деталі заява реєстрація зд.png

Також можна переглянути місце розташування центру надання адміністративних послуг (ЦНАП), у якому можна буде отримати документи, сформовані за результатом розгляду заяви, на карті, перейшовши за посиланням.

Розташування ЦНАП.png

Також у розділі "Історія" можна переглянути результати розгляду заяви щодо державної реєстрації земельної ділянки. Заява, що була розглянута та щодо якої було прийняте рішення, буде промаркована статусом "Готово". Завантажити документ, сформований за результатами розгляду заяви, можна натиснувши на кнопку "Завантажити результат розгляду" у стовпці "Дії" (див. Дії-1). Документ, сформований за результатами розгляду заяви, а саме: Витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку або Рішення про відмову у внесені відомостей (змін до них) до Державного земельного кадастру, буде підписаний електронним цифровим підписом.

Дії 1 заява на реєстрацію зд.png

Крім того, у стовпці "Дії" за допомогою кнопки "Відкликати заяву" можна подати заяву про відкликання заяви про державну реєстрацію земельної ділянки (див. Дії-2).

Дії 2 заява на реєстрацію зд.png