Сервіс перевірки електронного документа XML

Матеріал з Публiчна Кадастрова карта
Перейти до навігації Перейти до пошуку

В електронному кабінеті e.land.gov.ua доступна послуга перевірки електронного документа XML.

Примітка: Увага! Сервіс доступний лише для сертифікованих інженерів-землевпорядників за умови ідентифікації через електронний підпис. Дані, зазначені у сертифікаті інженера-землевпорядника, електронному підписі та електронному документі XML буде співставлено та порівняно (ПІБ та ЄДРПОУ/ІПН повинні співпадати).

Для доступу до сервісу перевірки електронного документа XML необхідно здійснити ідентифікацію через електронний підпис.

У меню зліва перейдіть до розділу "Перевірка XML" та оберіть "Перевірити". У форму, що відкриється, необхідно завантажити електронний документ у форматі XML. Вимоги до змісту, структури і технічних характеристик електронного документа визначені у додатку 1 до Порядку ведення Державного земельного кадастру від 17 жовтня 2012 р. № 1051.

У вікні перевірки електронного документа у полі:

  • Тип схеми - обрати зі спадаючого списку тип схеми електронного документу відповідно до об'єкту земельного кадастру, відомості (зміни до них) про який будуть вноситись до ДЗК.

До таких об'єктів належать:

- Земельна ділянка;

- Межі території територіальної громади;

- Обмеження у використанні земель;

- Адміністративно-територіальна одиниця;

- Нормативна грошова оцінка;

- Функціональні зони;

- Меліоративна мережа;

- Складова частина меліоративної мережі;

- Масиви земель с/г призначення.

  • Коментар - залишити короткий коментар, який допоможе у вікні "Історія" швидко ідентифікувати запис про електроний документ, завантажений на перевірку.
  • Файл для перевірки - обрати та завантажити відповідний електронний документ.

Електронний документ повинен бути підписаний особистим електронним підписом сертифікованого інженера-землевпорядника. Завантажте підписаний електронний документ або підпишіть електронний документ в особистому кабінеті після завантаження.

Перевірка xml заповнена.png


Після успішного зчитування та підписання електронного документа натисніть кнопку "Відправити". Електронний документ XML буде відправлено на перевірку, на екрані з'явиться повідомлення "Файл поставлено в чергу на перевірку" - натисніть "Ок".

Результати перевірки електронного документа XML доступні у розділі "Перевірка XML" -> "Історія"

Перевірка XML історія.png

У стовпчику "Статус" можна побачити результат перевірки обмінного файлу.

  • У разі "Очікування" завантажений XML поставлено системою у чергу на перевірку. Зачекайте деякий час та перезавантажте сторінку.
  • У разі якщо "Завершено успішно", перевірений файл з'явиться у спадаючому списку в полі "Електронний документ XML" при подачі заяви через меню "Внесення відомостей" -> "Замовити" на внесення відомостей (змін до них) до Державного земельного кадастру про об'єкти земельного кадастру, окрім земельних ділянок. Якщо Вам необхідно завантажити файл перевіреного та підписаного електронного документа XML, у стовпчику "Дії" натисніть кнопку Кнопка завантажити перевірений XML.png.
  • У разі якщо перевірку "Завершено з помилками", їх необхідно виправити та почати перевірку наново. Даний статус означає наявність в обмінному файлі однієї або декількох критичних помилок, яка/які не дозволять продовжити роботу з XML-файлом. Для завантаження протоколу перевірки електронного документа XML у стовпчику "Дії" натисніть кнопку Кнопка завантажити протокол перевірки.png.

У протоколі перевірки буде наведено перелік помилок структури електронного документа XML у разі їх наявності.

Протокол перевірки XML.png

Примітка: Увага! Перевірка здійснюється згідно з вимогами до структури електронного документа XML станом на дату формування протоколу. Протокол доступний для завантаження ще протягом 30 діб з моменту його формування, через 30 діб протокол буде автоматично видалено

У стовпчику "Дії", натиснувши на кнопку "Завантажити XML", можна також завантажити файл для подальшого виправлення в ньому помилок.