Сервіс подання заяви щодо державної реєстрації земельної ділянки, утвореної шляхом поділу раніше сформованої земельної ділянки

Матеріал з Публiчна Кадастрова карта
Перейти до навігації Перейти до пошуку


Примітка: Увага! Сервіс доступний для використання у браузерах Chrome (версії 51 та новішої) та Firefox (версії 40 та новішої)

В електронному кабінеті e.land.gov.ua доступна послуга подачі заяви щодо державної реєстрації земельної ділянки та, зокрема, державної реєстрації земельної ділянки, утвореної шляхом поділу раніше сформованої земельної ділянки.

Примітка: Увага! Сервіс доступний лише для сертифікованих інженерів-землевпорядників за умови ідентифікації через електронний цифровий підпис (ЕЦП). Дані, зазначені у сертифікаті інженера-землевпорядника, електронному цифровому підписі та електронному документі (XML) буде співставлено та порівняно (ПІБ та ЄДРПОУ (для юр.особи) повинні співпадати).

Примітка: Якщо у Вас уже є обліковий запис на e.land.gov.ua то повторна реєстрація не вимагається, необхідно лише ідентифікуватися із використанням особистого електронного цифрового підпису та додати інформацію про наявний кваліфікаційний сертифікат інженера-землевпорядника.

Що необхідно для подачі заяви щодо державної реєстрації земельної ділянки, утвореної шляхом поділу раніше сформованої земельної ділянки

Для подачі заяви щодо державної реєстрації земельної ділянки необхідно:

  • архів у форматі ZIP з підписаними та попередньо перевіреними через сервіс "Перевірка XML" електронними документами (*.xml.p7s) ;
  • інформація про заявника;
  • підписана особистим електронним підписом розробника електронна версія технічної документації із землеустрою у форматі *.PDF.p7s.

Зверніть увагу, що усі електронні документи XML, що стосуються поділу однієї, раніше зареєстрованої, земельної ділянки, повинні бути завантажені одним архівом у форматі ZIP. Кожен електронний документ XML в архіві повинен бути підписаний особистим електронним підписом розробника! Архів не повинен містити жодних інших файлів або каталогів, окрім підписаних електронних документів у форматі *.xml.p7s. Також архів не повинен містити дублювань підписаних і не підписаних файлів XML.

Приклад архіву.png

Архів з електронними документами також повинен бути підписаний особистим електронним цифровим підписом сертифікованого інженера-землевпорядника. Завантажте підписаний архів або підпишіть його в особистому кабінеті e.land.gov.ua після завантаження.

Вимоги до змісту, структури і технічних характеристик електронного документа визначені у додатку 1 до Порядку ведення Державного земельного кадастру від 17 жовтня 2012 р. № 1051.

Подача заяви щодо державної реєстрації земельної ділянки, утвореної шляхом поділу раніше сформованої земельної ділянки

У меню зліва перейдіть до розділу "Реєстрація ЗД" та оберіть "Поділ зем.діл.". Спочатку у форму, що відкриється, необхідно вписати назву пакета документів та завантажити архів у форматі ZIP з усіма підписаними та попередньо перевіреними через сервіс "Перевірка XML" електронними документами (*.xml.p7s).

Архів з електронними документами повинен бути підписаний особистим електронним цифровим підписом сертифікованого інженера-землевпорядника. Завантажте підписаний архів або підпишіть його в особистому кабінеті e.land.gov.ua після завантаження.

Put XML.png

Після успішного зчитування та підписання архіва з електронними документами завантажте у форму підписану особистим електронним підписом розробника електронну версію технічної документації із землеустрою у форматі *.PDF.p7s.

Примітка: технічна документація із землеустрою у форматі PDF повинна бути якісно відсканована, зображення повинно бути чітким та повним. Рекомендовані наступні параметри для сканування: зображення повинно бути кольоровим (якщо технічна документація містить кольорові зображення), роздільна здатність - 300 dpi.

Далі впишіть кадастровий номер земельної ділянки, що підлягає розподілу та оберіть відповідний пункт щодо статусу земельної ділянки, визначеного відповідно до ст.12 п.14 ЗУ "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту".

Tech doc.png

Продовжіть заповнення форми заяви, вказавши достовірну інформацію про заявника (замовника технічної документації).

Примітка: Зверніть увагу, що за результатами державної реєстрації земельної ділянки витяг з Державного земельного кадастру буде сформовано на ім'я, вказане як заявник.

Anketa1.png Anketa2.png

В кінці анкети заяви оберіть форму видачі документів: паперову або електронну.

Якщо обрано паперову форму видачі документів необхідно з випадаючого списку обрати центр надання адміністративних послуг, в якому за результатами розгляду заяви щодо реєстрації земельної ділянки можна буде отримати відповідні документи.

Також необхідно поставити відмітку про надання дозволу на обробку персональних даних відповідно до вимог чинного законодавства.

Примітка: Документи, сформовані за результатом розгляду заяви щодо державної реєстрації земельної ділянки, у ЦНАП може отримати особа, вказана як заявник, або його довірена особа.

Paper form.png


Якщо обрано електронну форму видачі документів, по закінченню обробки заяви, документ з результатом розгляду можна буде завантажити в розділі "Завантажені пакети" в меню "Реєстрація ЗД" в особистому кабінеті на Е-Сервісах.

Завершіть процес формування заяви щодо реєстрації земельної ділянки, натиснувши кнопку "Відправити".

У вікні з'явиться інформаційне повідомлення, в якому буде зазначено, що архів з електронними документами поставлено в чергу на перевірку.

Повідомлення архів.png

Результати перевірки можна буде переглянути у розділі меню "Реєстрація ЗД" - "Завантажені пакети"

Історія пакетів.png

Натиснувши "Дії" - "Переглянути деталі" можна ознайомитися з інформацією щодо сформованих заяв на основі відправленого пакету електронних документів у архіві.

Деталі про пакет.png

Інформацію про сформовані заяви щодо державної реєстрації земельних ділянок, утворених шляхом поділу раніше сформованої земельної ділянки, можна переглянути у розділі "Реєстрація ЗД" - "Історія"

Історія реєстрація поділ.png

За допомогою інструментів у вікні "Дії" можна переглянути деталі сформованої заяви, а також завантажити прикріплені до заяви електронний документ (XML) та технічну документацію (PDF)

Деталі заява реєстрація зд.png

Також можна переглянути місце розташування центру надання адміністративних послуг (ЦНАП), у якому можна буде отримати документи, сформовані за результатом розгляду заяви, на карті, перейшовши за посиланням.

Розташування ЦНАП.png

Також у розділі "Історія" можна переглянути результати розгляду заяви щодо державної реєстрації земельної ділянки. Заява, що була розглянута та щодо якої було прийняте рішення, буде промаркована статусом "Готово". Завантажити документ, сформований за результатами розгляду заяви, можна натиснувши на кнопку "Завантажити результат розгляду" у вікні "Дії" (див. Дії-1). Документ, сформований за результатами розгляду заяви, а саме: Витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку або Рішення про відмову у внесені відомостей (змін до них) до Державного земельного кадастру, буде підписаний електронним цифровим підписом.

Історія результат.png

Якщо за результатами розгляду заяви було сформовано Рішення про відмову у внесені відомостей (змін до них) до Державного земельного кадастру, то у вікні "Дії" також буде доступним для завантаження перелік помилок валідації електронного документа. Для цього натисніть кнопку "Завантажити перелік помилок валідації XML" ((див. Дії-2).

Історія valid.png