Сервіс подання заяви про відкликання заяви про внесення відомостей (змін до них) до Державного земельного кадастру

Матеріал з Публiчна Кадастрова карта
Перейти до навігації Перейти до пошуку


Примітка: Сервіс доступний для використання у браузерах Chrome (версії 51 та новішої) та Firefox (версії 40 та новішої)

В електронному кабінеті e.land.gov.ua доступна послуга подачі Заяви про відкликання заяви про внесення відомостей (змін до них) до Державного земельного кадастру. Послугою може скористатися будь який користувач, що здійснив авторизацію в особистому електронному кабінеті.

Сервіс призначений для відкликання наступних типів заяв:

Щоб подати Заяву про відкликання заяви необхідно перейти до розділу "Історія" у відповідному меню зліва, де знаходиться заява, яку необхідно відкликати,та у стовпці "Дії" за допомогою інструменту "Відкликати заяву" подати таку Заяву. Заява має прив’язку до заяви про внесення відомостей (змін до них) до Державного земельного кадастру, яка відкликається, та створюється на основі її даних автоматично. Крім того, подача Заяви можлива за умов відсутності результатів розгляду заяви про внесення відомостей (змін до них) до Державного земельного кадастру, яка відкликається, в особистому електронному кабінеті користувача.


1 Подача заяви на відкликання.png


Натиснувши кнопку "Відкликати заяву" з'явиться інформаційне повідомлення, де необхідно підтвердити або відмінити відкликання даної заяви.


2 Підтвердити відкликання.png


Після підтвердження запиту у вікні з'явиться інформаційне повідомлення, що запит на відкликання прийнято.


3 Відкликання прийнято.png


Якщо по заяві, яка відкликається, відсутнє рішення про внесення відомостей (змін до них) до Державного земельного кадастру або про відмову у внесенні таких відомостей та існує можливість автоматичного опрацювання, то подальше опрацювання та отримання результатів по Заяві відбувається в автоматичному порядку. Тобто закриття заяви, як такої, що відкликана, здійснюється автоматично а у стовпці "Статус" заяви змінюється на Готово, для заяви про державну реєстрацію земельної ділянки.


4 1 Заяву втоматично відкликано.png


Для інших типів заяв, де можливе відкликання, у стовпці "Статус" заяви змінюється на Відкликано.


4 2 Заяву втоматично відкликано.png


Інформацію про сформовані Заяви про відкликання заяви про внесення відомостей (змін до них) до Державного земельного кадастру можна побачити у меню "Заяви на відкликання".


5 Історія сформованих заяв щодо відкликання заяв.png


Якщо автоматичне опрацювання Заяви про відкликання заяви про внесення відомостей (змін до них) до Державного земельного кадастру неможливе, то розгляд такої Заяви відбувається за участю державного кадастрового реєстратора. Статус розгляду такої Заяви можна побачити натиснувши на меню "Заяви на відкликання" у стовпці "Статус". А у стовпці "Дії" можна завантажити результат розгляду Заяви у вигляді сформованого PDF-файлу.

Примітка: результати розгляду Заяви, що надійшли до електронного кабінету користувача зберігаються 30 календарних днів.