Замовлення витягу з Державного земельного кадастру

Матеріал з Публiчна Кадастрова карта
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Важлива інформація

Замовлення викопіювання з картографічної основи Державного земельного кадастру, кадастрової карти (плану)

Замовлення витягу з ДЗК про обмеження у використанні земель

Замовлення витягу з ДЗК про землі в межах території територіальної громади

Замовлення витягу з ДЗК про землі в межах території адміністративно-територіальної одиниці

Замовлення витягу з ДЗК про меліоративну мережу

Замовлення витягу з ДЗК про складову частину меліоративної мережі

Замовлення відомостей з ДЗК у формі копій документів, що створюються під час ведення Державного земельного кадастру

Хто має право на отримання відомостей з Державного земельного кадастру?

В якому випадку надається відмова у наданні відомостей з ДЗК?

Вартість послуги надання витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку

Як дізнатися інформацію про стан розгляду електронного замовлення Витягу з ДЗК?

Де отримати Витяг з ДЗК, замовлений онлайн?

Відеоінструкція

Пропонуємо до перегляду відеоінструкцію "Замовлення витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку"

Замовлення витягу з Державного земельного кадастру на Публічній кадастровій карті

На Публічній кадастровій карті (ПКК) реалізовано електронний сервіс замовлення витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку (далі - Витяг з ДЗК). Для замовлення витягу на ПКК знайдіть необхідну земельну ділянку за кадастровим номером та натисніть "Замовити Витяг про земельну ділянку".

Замовити витяг 2.png

Уважно й достовірно заповніть форму у вікні, що відкриється. В даній формі необхідно вказати:

  • кадастровий номер земельної ділянки;
  • адреса електронної пошти;
  • тип особи (фізична або юридична особа);
  • інформація про зацікавлену особу (прізвище, ім'я та по батькові фізичної особи/найменування юридичної особи; податковий номер/серія та номер паспорта фізичної особи, яка через свої релігійні переконання *відмовилася від прийняття номера/ЄДРПОУ для юридичної особи; місце проживання фізичної особи/місцезнаходження юридичної особи; реквізити документа, що посвідчує повноваження діяти від імені особи (для уповноваженої особи), контактний телефон);
  • центр надання адміністративних послуг, в якому буде отримано витяг.

Форма замовлення витягу 1.png

Також необхідно ввести захисний код та надати дозвіл на обробку персональних даних.

Форма замовлення витягу 2.png

Після заповнення форми, перевірте правильність інформації, вказаної у всіх полях, та натисніть кнопку "Сформувати запит". На екрані з'явиться повідомлення про успішне формування замовлення та необхідність оплати адміністративної послуги перед тим, як замовлення буде направлене на виконання.

Формування заяви.png

Для оплати адміністративної послуги натисніть на слово «Посиланням». Вас буде переадресовано на платіжний сервіс LiqPay, за допомогою якого Ви зможете здійснити оплату адміністративної послуги (за допомогою платіжної картки, платіжного терміналу тощо).

LiqPay.png

Після сплати коштів за адміністративну послугу на адресу електронної скриньки, вказану при заповнені форми замовлення Витягу з ДЗК, надійде електронний лист з деталями здійсненого замовлення. Протягом кількох днів Вам на електрону скриньку надійде лист, в якому буде вказано, що Ваше замовлення опрацьоване. Також, у листі буде зазначено дата та час надходження документів до обраного Вами ЦНАПу. Після цього Ви можете з’явитися з документом, що посвідчує особу (паспорт), у вказаний ЦНАП для отримання відповідних документів.

Інформацію про стан розгляду електронного замовлення Витягу з ДЗК також можна переглянути на спеціальному інформаційному ресурсі, що розміщено за посиланням http://e-gov.dzk.gov.ua/dashboard/excerpts.

Замовлення витягу з Державного земельного кадастру в електронному кабінеті "Е-сервіси"

На порталі електронних сервісів Держгеокадастру, в електронному кабінеті e.land.gov.ua доступна послуга подачі заяви про надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку без даних від РРП.

Для цього необхідно здійснити авторизацію та ідентифікацію (з використанням ЕЦП/BankID НБУ/ID.GOV.UA) у особистому електронному кабінеті "Е-сервіси" та зліва перейти у меню "Відомості ДЗК" і обрати розділ "Замовити". Відкриється форма для подачі заяви про надання відомостей з Державного земельного кадастру. Почніть заповнювати форму, обравши із випадаючого списку тип заяви «Витяг з ДЗК про земельну ділянку без даних від РРП». У полі "Кадастровий номер земельної ділянки" необхідно вказати кадастровий номер тієї земельної ділянки, щодо якої здійснюється запит про надання витягу з Державного земельного кадастру.

Далі необхідно уважно та достовірно заповнити поля форми заяви про надання витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку.

УВАГА! Документи, сформовані за результатом розгляду заяви про надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку без даних від РРП, буде сформовано на ім'я, вказане як заявник.

1 ЗД Заява 1 1.png

Далі необхідно вибрати форму видачі документів: паперову або електронну.

Якщо обрано паперову форму видачі документів, то з випадаючого списку потрібно обрати центр надання адміністративних послуг, в якому за результатами розгляду заяви можна буде отримати відповідні документи. Після опрацювання сформованого замовлення, уповноваженим територіальним відділом центрального органу виконавчої влади з питань земельних ресурсів на електронну скриньку, адреса якої була вказана у формі замовлення, надійде лист з детальною інформацією щодо дати та часу надходження документів до обраного ЦНАПу.

Примітка: Документи, сформовані за результатом розгляду заяви, у ЦНАП може отримати особа, вказана як заявник, або його довірена особа.

Якщо обрано електронну форму видачі документів, то по закінченню обробки заяви, документ з результатом розгляду можна буде:

  • завантажити в розділі "Історія" в меню "Відомості ДЗК" в особистому кабінеті на Е-Сервісах;
  • отримати листом на адресу електронної пошти, вказану у заяві.

Примітка: Оскільки дана адміністративна послуга платна згідно Постанови Кабінету Міністрів України "Деякі питання надання Державною службою з питань геодезії, картографії та кадастру та її територіальними органами адміністративних послуг" від 1 серпня 2011 р. № 835, то незалежно від обраної форми видачі документів потрібно обов'язково обрати центр надання адміністративних послуг, щоб платіжний сервіс зміг отримати реквізити для оплати послуги.

Також необхідно поставити відмітку про надання дозволу на обробку персональних даних відповідно до вимог чинного законодавства.

2 ЗД Заява 1 2.png

Завершіть процес формування заяви про надання витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку, натиснувши кнопку "Відправити". За результатами формування заяви у робочому вікні з'явиться інформаційне повідомлення з номером та датою формування заяви, вартістю адміністративної послуги та посиланням на її оплату перед тим, як замовлення буде направлене на виконання.

3 ЗД Інф повідомлення.png

Для оплати адміністративної послуги слід натиснути "Оплата послуги", після чого буде здійснено переадресацію на платіжний сервіс LiqPay, за допомогою якого можна здійснити оплату адміністративної послуги. Після сплати коштів на адресу електронної скриньки, вказану при заповнені форми заяви, надійде електронний лист з деталями здійсненого замовлення. Якщо натиснути кнопку "Закрити", то оплату можна здійснити перейшовши до розділу "Історія" в меню "Відомості ДЗК" за допомогою інструменту "Сплатити" Сплатити.png у стовпці "Дії".

УВАГА! Опрацювання сформованої заяви та отримання витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку, відбувається в автоматизованому порядку. Якщо не можливо здійснити обробку заяви автоматично, то вона буде надіслана на опрацювання до Державного кадастрового реєстратора за місцем розташування земельної ділянки.

Результатом розгляду заяви Державним кадастровим реєстратором, буде:

  • формування витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку без даних від РРП;
  • формування повідомлення про відмову в наданні відомостей з Державного земельного кадастру (із зазначення підстав для відмови).

Інформацію про стан розгляду заяви на замовлення витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку можна переглянути у розділі "Історія" в меню "Відомості ДЗК". Крім того, у розділі "Історія" за допомогою інструментів у стовпці "Дії" можна скористатися інструментами "Переглянути заяву" Переглянути заяву.png, "Повторно сформувати заяву" Повторно сформувати заяву.png та "Завантажити результат розгляду" Завантажити результат розгляду.png.

4 ЗД Історія.png

Увага! Інформація про кожну заяву зберігається у розділі "Історія" протягом 30 днів з моменту опрацювання заяви. Після завершення цього терміну інформація видаляється.

Скориставшись інструментом "Переглянути заяву" можна побачити деталі заяви про надання відомостей з Державного земельного кадастру, її тип, номер, дату подачі та інше. Також можна побачити адресу місця отримання документів та через гіперпосилання переглянути його місце розташування на карті.

5 ЗД Перегляд заяви.png

Скориставшись інструментом "Повторно сформувати заяву" можна відредагувати заяву та повторно сформувати запит про надання відомостей з Державного земельного кадастру.

Форми Витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку визначено Порядком ведення Державного земельного кадастру, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2012 № 1051, із змінами та доповненнями