Замовлення витягу з ДЗК про землі в межах території територіальної громади

Матеріал з Публiчна Кадастрова карта
Перейти до навігації Перейти до пошуку


В електронному кабінеті "Е-сервіси" можна замовити витяг з Державного земельного кадастру про землі в межах території територіальної громади. Для цього необхідно здійснити авторизацію у особистому електронному кабінеті "Е-сервіси".

Примітка: Сервіс доступний лише для користувачів органів державної влади, органів місцевого самоврядування, які пройшли ідентифікацію з використанням ЕЦП, із роллю органи державної влади /органи місцевого самоврядування.

Після авторизації, в особистому кабінеті у меню зліва перейдіть до розділу "Відомості ДЗК" та оберіть "Замовити". Відкриється форма для подачі заяви про надання відомостей з Державного земельного кадастру.

Почніть заповнювати форму заяви, обравши зі списку Тип заяви "Землі в межах території територіальної громади". У полі "Обліковий номер об'єкта" необхідно вказати обліковий номер межі території територіальної громади.

Далі необхідно уважно та достовірно заповнити поля форми замовлення витягу з Державного земельного кадастру про землі в межах території територіальної громади та обрати форму видачі документів - паперову або електронну.

Якщо обрано паперову форму видачі документів, то з випадаючого списку потрібно обрати центр надання адміністративних послуг, в якому за результатами розгляду заяви можна буде отримати відповідні документи. Після опрацювання сформованого замовлення уповноваженим територіальним відділом центрального органу виконавчої влади з питань земельних ресурсів на електронну скриньку, адреса якої була вказана у формі замовлення, надійде лист з детальною інформацією щодо дати та часу надходження документів до обраного ЦНАПу.

Примітка: Документи, сформовані за результатом розгляду заяви, у ЦНАП може отримати особа, вказана як заявник, або його довірена особа.

Якщо обрано електронну форму видачі документів, по закінченню обробки заяви, документ з результатом розгляду можна буде:

  • завантажити в розділі "Історія" в меню "Відомості ДЗК" в особистому кабінеті на Е-Сервісах;
  • отримати листом на адресу електронної пошти, вказану у заяві.

Також необхідно поставити відмітку про надання дозволу на обробку персональних даних відповідно до вимог чинного законодавства.

Заява 1 (ТГ витяг).png Заява 2 (ТГ витяг).png

Завершіть процес формування замовлення витягу з Державного земельного кадастру про землі в межах території територіальної громади, натиснувши кнопку "Відправити".

У вікні з'явиться інформаційне повідомлення, в якому буде зазначено реєстраційний номер сформованої заяви та дата її формування.

Інформаційне повідомлення (ТГ витяг).png

Примітка: Опрацювання сформованої заяви та отримання витягу з Державного земельного кадастру про землі в межах території територіальної громади, відбувається в автоматизованому порядку, за умови, що в ДЗК наявні відомості про межі території територіальної громади. Якщо відомості в ДЗК відсутні, територія територіальної громади (у тому числі частково) належить до переліку КОАТУУ/КАТОТТГ, в межах яких здійснено припинення доступу до НКС, із заявою (запитом) звернулася неналежна особа, відсутній електронний підпис або ж наявність інших помилок, заява буде відпрацьовуватися Державним кадастровим реєстратором.

Результатом розгляду заяви Державним кадастровим реєстратором, буде:

  • формування витягу з Державного земельного кадастру про землі в межах території територіальної громади;
  • формування повідомлення про відмову в наданні відомостей з Державного земельного кадастру (із зазначення підстав для відмови).

Інформацію про стан розгляду заяви на замовлення витягу з Державного земельного кадастру про землі в межах території територіальної громади можна переглянути у розділі "Історія" в меню "Відомості ДЗК". Крім того, у розділі "Історія" за допомогою інструментів у стовпці "Дії" можна переглянути сформовану заяву, повторно сформувати заяву та завантажити результат розгляду.

Історія (ТГ витяг).png