Замовлення викопіювання з картографічної основи Державного земельного кадастру, кадастрової карти (плану)

Матеріал з Публiчна Кадастрова карта
Перейти до навігації Перейти до пошуку


В електронному кабінеті "Е-сервіси" можна замовити викопіювання з картографічної основи Державного земельного кадастру, кадастрової карти (плану).

Для цього необхідно здійснити авторизацію у особистому електронному кабінеті "Е-сервіси" та перейти у розділ "Відомості ДЗК" та обрати "Замовити". У випадаючому списку "Тип заяви" слід обрати "Викопіювання з картографічної основи ДЗК, кадастрової карти (плану)"

Обрати викопіювання.png

Далі необхідно уважно та достовірно заповнити поля форми замовлення викопіювання з картографічної основи Державного земельного кадастру, кадастрової карти (плану), надати згоду на обробку персональних даних, ввести захисний код та натиснути кнопку "Відправити". За результатами формування заяви у робочому вікні з'явиться інформаційне повідомлення про успішне формування замовлення та необхідність оплати адміністративної послуги перед тим, як замовлення буде направлене на виконання.

Повідомлення викопіювання.png

Для оплати адміністративної послуги слід натиснути «Оплата послуги», після чого буде здійснено переадресацію на платіжний сервіс LiqPay, за допомогою якого можна здійснити оплату адміністративної послуги.

Після сплати коштів за адміністративну послугу на адресу електронної скриньки, вказану при заповнені форми замовлення викопіювання з картографічної основи Державного земельного кадастру, кадастрової карти (плану), надійде електронний лист з деталями здійсненого замовлення.

Після опрацювання сформованого замовлення уповноваженим територіальним відділом центрального органу виконавчої влади з питань земельних ресурсів на електронну скриньку, адреса якої була вказана у формі замовлення, надійде електронний лист з детальною інформацією щодо дати та часу надходження документів до обраного ЦНАПу.

Інформацію про стан розгляду електронного замовлення викопіювання з картографічної основи Державного земельного кадастру, кадастрової карти (плану) також можна переглянути у розділі "Відомості ДЗК" - "Історія"