Замовлення витягу з ДЗК про меліоративну мережу

Матеріал з Публiчна Кадастрова карта
Перейти до навігації Перейти до пошуку

На порталі електронних сервісів Держгеокадастру, в електронному кабінеті e.land.gov.ua доступна послуга подачі заяви про надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягу з Державного земельного кадастру про меліоративну мережу.

Для цього необхідно здійснити авторизацію та ідентифікацію (з використанням ЕЦП/BankID НБУ/ID.GOV.UA) у особистому електронному кабінеті "Е-сервіси" та зліва перейти у меню "Відомості ДЗК" і обрати розділ "Замовити". Відкриється форма для подачі заяви про надання відомостей з Державного земельного кадастру. Почніть заповнювати форму, обравши із випадаючого списку тип заяви «Меліоративна мережа». У полі "Номер меліоративної мережі" необхідно вказати обліковий номер меліоративної мережі, щодо якої здійснюється запит про надання відомостей з Державного земельного кадастру.

Далі необхідно уважно та достовірно заповнити поля форми заяви про надання витягу з Державного земельного кадастру про меліоративну мережу.

УВАГА! Документи, сформовані за результатом розгляду заяви про надання відомостей з Державного земельного кадастру про меліоративну мережу, буде сформовано на ім'я, вказане як заявник.


1 ММ Заява 1 1.png 2 ММ Заява 1 2.png


Далі необхідно вибрати форму видачі документів: паперову або електронну.

Якщо обрано паперову форму видачі документів, то з випадаючого списку потрібно обрати центр надання адміністративних послуг, в якому за результатами розгляду заяви можна буде отримати відповідні документи. Після опрацювання сформованого замовлення уповноваженим територіальним відділом центрального органу виконавчої влади з питань земельних ресурсів на електронну скриньку, адреса якої була вказана у формі замовлення, надійде лист з детальною інформацією щодо дати та часу надходження документів до обраного ЦНАПу.

Примітка: Документи, сформовані за результатом розгляду заяви, у ЦНАП може отримати особа, вказана як заявник, або його довірена особа.

Якщо обрано електронну форму видачі документів, то по закінченню обробки заяви, документ з результатом розгляду можна буде:

  • завантажити в розділі "Історія" в меню "Відомості ДЗК" в особистому кабінеті на Е-Сервісах;
  • отримати листом на адресу електронної пошти, вказану у заяві.

Примітка: Оскільки дана адміністративна послуга платна згідно Постанови Кабінету Міністрів України "Деякі питання надання Державною службою з питань геодезії, картографії та кадастру та її територіальними органами адміністративних послуг" від 1 серпня 2011 р. № 835, то незалежно від обраної форми видачі документів потрібно обов'язково обрати центр надання адміністративних послуг, щоб платіжний сервіс зміг отримати реквізити для оплати послуги.

Також необхідно поставити відмітку про надання дозволу на обробку персональних даних відповідно до вимог чинного законодавства.


3 ММ Заява 1 3.png


Завершіть процес формування заяви про надання відомостей з Державного земельного кадастру про меліоративну мережу, натиснувши кнопку "Відправити". За результатами формування заяви у робочому вікні з'явиться інформаційне повідомлення з номером та датою формування заяви, вартістю адміністративної послуги та посиланням на її оплату перед тим, як замовлення буде направлене на виконання Державним кадастровим реєстратором.


4 ММ Інф повідомлення.png


Для оплати адміністративної послуги слід натиснути "Оплата послуги", після чого буде здійснено переадресацію на платіжний сервіс LiqPay, за допомогою якого можна здійснити оплату адміністративної послуги. Після сплати коштів на адресу електронної скриньки, вказану при заповнені форми заяви, надійде електронний лист з деталями здійсненого замовлення. Якщо натиснути кнопку "Закрити", то оплату можна здійснити перейшовши до розділу "Історія" в меню "Відомості ДЗК" за допомогою відповідного інструменту у стовпці "Дії".

Результатом розгляду заяви Державним кадастровим реєстратором, буде:

  • формування витягу з Державного земельного кадастру про меліоративну мережу, складову частину меліоративної мережі;
  • формування повідомлення про відмову в наданні відомостей з Державного земельного кадастру (із зазначення підстав для відмови).

Інформацію про стан розгляду заяви на замовлення витягу з Державного земельного кадастру про меліоративну мережу можна переглянути у розділі "Історія" в меню "Відомості ДЗК". Крім того, у розділі "Історія" за допомогою інструментів у стовпці "Дії" можна переглянути сформовану заяву, повторно сформувати заяву та завантажити результат розгляду.


5 ММ Історія.png