Публічна кадастрова карта (версія 2019)

Матеріал з Публiчна Кадастрова карта
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Публічна кадастрова карта України

Публічна кадастрова карта (ПКК) – це інформаційний портал, на якому оприлюднюються відомості Державного земельного кадастру, а також інші інформаційно-довідкові матеріали.

Від 13.08.2019 доступна оновлена версія ПКК за адресою https://newmap.land.gov.ua

ПКК осн 001 1.png

Зліва у робочому вікні відображається поле пошуку за кадастровим номером, за назвою адміністративно-територіальної одиниці або за географічними координатами та інструменти, які забезпечують можливість навігації по ПКК, визначення місцеположення на карті; вимірювання відстаней між об’єктами, вимірювання площі, тощо. Також на ПКК реалізовано функцію друку карти на обрану територію.

ПКК інструменти 002.png

Справа у робочому вікні розміщено панель «Шари» ПКК шари 003.png, за допомогою якої можна здійснювати навігацію між картографічними матеріалами та виводити на екран комбіновану інформацію з різних інформаційних шарів.

ПКК шари 004.png

Розділ «Базові шари» містить матеріали, які слугують картографічною основою. В один і той самий момент часу може бути підключений лише один базовий шар.

Примітка: Увага! Для різних базових шарів доступні різні масштаби відображення. Найкрупніший масштаб доступний для шару "Ортофотоплани".

Розділ «Шари» містить додаткові інформаційні шари, які можна накладати на обрану картографічну основу (базовий шар) та комбінувати між собою. Одночасно може бути підключено декілька додаткових інформаційних шарів.

Навігацію по карті здійснюйте за допомогою маніпулятора миші. Для швидкої навігації по ПКК використовуйте рядок пошуку.

Щоб здійснювати перехід між значеннями масштабного ряду карти (зумувати), використовуйте інструменти збільшення та зменшення ПКК зум 021.png або прокручуйте колесо миші.

У меню справа знаходяться додаткові сервіси.

ПКК меню 006.png

Крім того, ПКК можна використовувати на мобільних пристроях.

ПКК моб 005.png

Див. також

Шари Публічної кадастрової карти

Пошук на Публічній кадастровій карті (версія 2019)

Інструменти Публічної кадастрової карти (версія 2019)