Інструменти Публічної кадастрової карти (версія 2019)

Матеріал з Публiчна Кадастрова карта
Перейти до навігації Перейти до пошуку


Вимірювання відстані (довжини)

Щоб виміряти відстань (довжину) на Публічній кадастровій карті (ПКК) оберіть ПКК відстань 006.png на панелі інструментів, потім клацніть лівою кнопкою миші у відповідній області карти та продовжуйте клацати лівою кнопкою миші в кожній наступній (поворотній) точці об'єкта. Щоб завершити - клацніть лівою кнопкою миші двічі. Вгорі поруч із панеллю інструментів буде відображено значення довжини.

ПКК відстань 007.png

Вимірювання площі

Щоб виміряти площу на Публічній кадастровій карті (ПКК) оберіть ПКК Площа 008.pngна панелі інструментів, потім клацніть лівою кнопкою миші у відповідній області карти та продовжуйте клацати лівою кнопкою миші в кожній наступній (поворотній) точці об'єкта. Щоб завершити - клацніть лівою кнопкою миші двічі. Вгорі поруч із панеллю інструментів буде відображено значення площі для виділеного полігона.

ПКК Площа 009.png

Якщо необхідно визначити площу полігона із вирізом (отвором) всередині оберіть ПКК виріз 010.pngна панелі інструментів, потім клацніть лівою кнопкою миші у відповідній області полігона та продовжуйте клацати лівою кнопкою миші в кожній наступній (поворотній) точці об'єкта. Щоб завершити - клацніть лівою кнопкою миші двічі.

ПКК виріз 011.png

Друк карти на обрану територію

ПКК забезпечує можливість друку карти на обрану територію. Для цього збільште карту до необхідного масштабу та натисніть ПКК друк 012.png на панелі інструментів.

Обраний фрагмент карти буде сформовано для друку, задайте необхідні параметри друку та роздрукуйте необхідний фрагмент карти.

Поділитись посиланням на обрану територію

ПКК забезпечує можливість поділитися посиланням на обрану територію на карті. Для цього збільште карту до необхідного масштабу, скопіюйте текст у адресному рядку браузера та надішліть це посилання у зручний для Вас спосіб.

ПКК посилання 013.png