Сервіс передачі матеріалів виконаних робіт до Державного фонду документації із землеустрою

Матеріал з Публiчна Кадастрова карта
Перейти до навігації Перейти до пошуку


Передати копії матеріалів виконаних робіт (документація із землеустрою) в електронному вигляді до Державного фонду документації із землеустрою можна через електронний кабінет e.land.gov.ua.

Примітка: Увага! Сервіс доступний лише для сертифікованих інженерів-землевпорядників за умови ідентифікації через електронний підпис (КЕП, ЕЦП).

У меню зліва перейдіть до розділу "Передача матеріалів" та оберіть "Відправити". Спочатку необхідно заповнити форму.

Передача матеріалів форма.png

На основі введених даних у форму буде згенеровано заяву, яку необхідно підписати особистим електронним підписом.

Передача матеріалів заява.png

Для підписання заяви у полі "Тип АЦСК" оберіть надавача електронних довірчих послуг.

У полі «Особистий ключ» за допомогою кнопки «Обрати» вкажіть шлях до свого електронного підпису (наприклад – key6.dat).

У полі «Пароль захисту ключа» вкажіть відповідний пароль до свого електронного підпису, та натисніть кнопку «Зчитати».

Підписання даних.png

Далі необхідно завантажити електронну копію документації із землеустрою у форматі PDF. Документація із землеустрою повинна бути підписана особистим електронним цифровим підписом сертифікованого інженера-землевпорядника. Завантажте підписану документацію із землеустрою або підпишіть відповідний файл в особистому кабінеті e.land.gov.ua після завантаження.

Передача матеріалі завантажити.png

Натисніть кнопку "Відправити". На екрані з'явиться інформаційне повідомлення, у якому буде зазначено дату та номер заяви щодо передачі копії матеріалів виконаних робіт (документація із землеустрою) в електронному вигляді до Державного фонду документації із землеустрою.

Передача матеріалів повідомлення .png

Інформацію щодо переданих копій матеріалів виконаних робіт (документація із землеустрою) в електронному вигляді до Державного фонду документації із землеустрою можна переглянути у меню "Передача матеріалів" - "Історія".

Примітка: Зверніть увагу, що з метою уникнення перевантаження системи, файл із копією документації із землеустрою в електронній формі зберігається в електронному кабінеті протягом 30 днів, після чого автоматично видаляється. Файл із копією заяви щодо передачі копії матеріалів виконаних робіт (документація із землеустрою) в електронному вигляді до Державного фонду документації із землеустрою зберігається в електронному кабінеті протягом 30 днів, після чого автоматично видаляється. Інформація про подачу заяви із зазначеними назвою документації із землеустрою та номером заяви зберігається у електронному кабінеті у розділі "Передача матеріалів" - "Історія" постійно