Перевірка статусу розгляду звернення

Матеріал з Публiчна Кадастрова карта
Перейти до навігації Перейти до пошуку

В особистому електронному кабінеті Е-сервісів реалізовано можливість пошуку та перегляду інформації про стан та результат розгляду звернення (заяви, повідомлення, тощо).

Спочатку потрібно авторизуватися у своєму електронному кабінеті Е-сервісів.

Для пошуку інформації про стан та результат розгляду звернення (заяви, повідомлення, тощо) перейдіть у розділ меню "Пошук статусу звернення" - "Пошук".

Відправити запит.png

Вкажіть реєстраційний номер звернення (заяви, повідомлення, тощо) та дату реєстрації такого звернення, введіть захисний код. Натисніть кнопку "Відправити".

Запит на пошук інформації про стан та результат розгляду звернення (заяви, повідомлення, тощо) буде відправлено, а на екрані з'явиться відповідне інформаційне повідомлення.

В чергу.png

Переглянути результати пошуку інформації про стан та результат розгляду звернення (заяви, повідомлення, тощо) можна у розділі меню "Пошук статусу звернення" - "Історія".

Результати пошуку буде відображено у вигляді коротких повідомлень.

Повідомлення "Триває пошук" означає, що системою здійснюється пошук за вказаними даними про реєстраційний номер та дату реєстрації відповідного звернення (заяви, повідомлення, тощо) і потрібно зачекати доки система завершить пошук.

ІЗ Триває пошук.png

Як тільки пошук буде завершено, повідомлення зміниться або на "Знайдено", або на "Інформація відсутня".

Повідомлення "Інформація відсутня" означає, що за вказаними даними про реєстраційний номер та дату реєстрації звернення (заяви, повідомлення, тощо) нічого не знайдено. Перевірте правильність введених даних.

ІЗ Інфо відсутня.png

Повідомлення "Знайдено" означає, що за вказаними даними про реєстраційний номер та дату реєстрації звернення (заяви, повідомлення, тощо) знайдено інформацію про стан розгляду відповідного звернення (заяви, повідомлення, тощо).

ІЗ Знайдено.png

Щоб переглянути інформацію про стан та результат розгляду звернення (заяви, повідомлення, тощо) натисніть "Переглянути" у меню "Дії".

ІЗ З переглянути.png

На екран буде виведено інформацію про стан та результат розгляду звернення (заяви, повідомлення, тощо).

Завершено опрацювання Витяг.png

Примітка: Зверніть увагу, що у розділі "Пошук статусу звернення" - "Історія" відображається інформація станом на дату та час, коли вами було здійснено запит на пошук інформації про стан та результат розгляду звернення (заяви, повідомлення, тощо). Таким чином, щоб отримати актуальну інформацію на поточну дату та час необхідно зробити новий запит.

Також можна завантажити інформації про стан та результат розгляду звернення (заяви, повідомлення, тощо) у форматі PDF. Для цього натисніть "Завантажити звіт" у меню "Дії".

ІЗ З завантажити звіт.png

Видалити непотрібний запис з історії пошуку можна, натиснувши "Видалити з історії" у меню "Дії".

ІЗ З видалити з історії.png