Клопотання про дозвіл на розроблення документації із землеустрою

Матеріал з Публiчна Кадастрова карта
Перейти до навігації Перейти до пошуку


Через електронний кабінет "Е-сервіси" можна подати клопотання про дозвіл на розроблення документації із землеустрою.

Зокрема клопотання про дозвіл на розроблення документації із землеустрою для одержання безоплатно у власність земельної ділянки або клопотання про дозвіл на розроблення документації із землеустрою для одержання у постійне користування оренду земельної ділянки.

Для цього необхідно здійснити ідентифікацію у особистому електронному кабінеті "Е-сервіси", перейти у розділ "Дозвіл на розробку ТД" та обрати "Замовити".

Дозвіл Замовити.png

Далі необхідно уважно та достовірно заповнити поля форми для подання клопотання, надати згоду на обробку персональних даних, ввести захистний код та натиснути кнопку "Відправити".

Зверніть увагу, що завантажити графічні матеріали (зображення місця розташування) можливо лише у форматі *.png, а розмір файлу, що завантажується, не повинен перевищувати 5 Мб.

Замовити дозвіл.png

На основі заповнених даних буде сформовано документ, який необхідно переглянути та засвідчити власним електронним цифровим підписом (ЕЦП).

Клопотання стр1.png

Клопотання стр2.png

Для того, щоб підписати сформований документ оберіть акредитований центр сертифікації ключів, що надав ЕЦП, вкажіть шлях до ЕЦП (наприклад – key6.dat) за допомогою кнопки «Оберіть файл», введіть особистий пароль ЕЦП та натисніть кнопку «Підписати».

Підписати запит тех док.png

На екрані з'явиться інформаційне повідомлення про успішне формування запиту.

Деталі дозвіл.png