Запит на отримання документації із землеустрою (матеріали), що включена до Державного фонду документації із землеустрою

Матеріал з Публiчна Кадастрова карта
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Формування запиту на отримання документації із землеустрою (матеріали), що включена до Державного фонду документації із землеустрою

В електронному кабінеті "Е-сервіси" можна сформувати запит на отримання документації із землеустрою (матеріали), що включена до Державного фонду документації із землеустрою.

Для цього необхідно здійснити ідентифікацію у особистому електронному кабінеті "Е-сервіси", перейти у розділ "Технічна документація" та обрати "Замовити".

Тех док Замовити.png

Далі необхідно уважно та достовірно заповнити поля форми для запиту на отримання документації із землеустрою (матеріали), що включена до Державного фонду документації із землеустрою, надати згоду на обробку персональних даних, підтвердити відповідальність за повноту та достовірність зазначеної у формі інформації, ввести захистний код та натиснути кнопку "Відправити".

Запит тех док.png

Зверніть увагу, що для коректного формування запиту, необхідно вказати код та найменування документації із землеустрою.

Сформований запит буде відображений у робочому вікні. Необхідно ще раз перевірити усю заповненю інформацію та підписати запит особистим електронним цифровим підписом (ЕЦП). Для цього оберіть акредитований центр сертифікації ключів, що надав Вам ЕЦП, за допомогою кнопки «Оберіть файл» вкажіть шлях до Вашого ЕЦП (наприклад – key6.dat), введіть особистий пароль ЕЦП та натисніть кнопку «Підписати».

Підписати запит тех док.png

На екрані з'явиться інформаційне повідомлення про успішне формування запиту.

Деталі запит тех док.png

Як дізнатися код та найменування документації із землеустрою (матеріали), що включена до Державного фонду документації із землеустрою

Інформація про код та найменування документації із землеустрою (матеріали), що включена до Державного фонду документації із землеустрою опублікована на офіційному веб-ресурсі Держгеокадастру у розділі «Напрями діяльності» – «Землеустрій та охорона земель» – «Державний фонд документації із землеустрою» – «Пов’язані матеріали» за посиланням http://land.gov.ua/info/derzhavnyi-fond-dokumentatsii-iz-zemleustroiu/

Держ фонд з-у.png

Оберіть з переліку необхідний регіон та завантажте відповідний файл.

Держ фонд з-у завантажити.png

Відкрийте завантажений файл у форматі *.xlsx. Переміщаючись між вкладками можна переглянути інформацію про головний, регіональний або місцевий фонд документації із землеустрою.

Держ фонд з-у рівень.jpg

Для здійснення пошуку скористайтеся комбінацією клавіш Ctrl+F на введіть ключове слово пошуку.

Держ фонд з-у пошук.jpg

Серед знайдених результатів, оберіть необхідний варіант та скопіюйте код та назву документації із землеустрою.

Держ фонд з-у код назва.jpg