Замовлення проведення державної експертизи документації із землеустрою

Матеріал з Публiчна Кадастрова карта
Перейти до навігації Перейти до пошуку


В електронному кабінеті "Е-сервіси" можна замовити державну експертизу землевпорядної документації.

Для цього необхідно здійснити авторизацію у особистому електронному кабінеті "Е-сервіси" та перейти у розділ "Експертиза матеріалів" та обрати "Замовити".

Заповніть форму відповідною інформацією.

Експертиза форма 1.png

Експертиза форма 2.png

Експертиза форма 3.png

Експертиза форма 4.png

Експертиза форма 5.png

Експертиза форма 6.png

Експертиза форма 7.png

Натисніть кнопку «Далі». На основі введеної інформації буде сформовано заяву/клопотання про проведення державної експертизи, яку необхідно підписати особистим електронним підписом.

Експертиза заява.png

Для підписання заяви у полі "Тип АЦСК" оберіть надавача електронних довірчих послуг.

У полі «Особистий ключ» за допомогою кнопки «Обрати» вкажіть шлях до свого електронного підпису (наприклад – key6.dat).

У полі «Пароль захисту ключа» вкажіть відповідний пароль до свого електронного підпису, та натисніть кнопку «Зчитати».

Підписання даних.png

Далі необхідно завантажити електронну копію землевпорядної документації. Документація із землеустрою повинна бути підписана особистим електронним цифровим підписом (у форматі *.pdf.p7s)

Також, якщо при заповненні форми не було вказано номер квитанції, що підтверджує внесення замовником державної експертизи плати за проведення державної експертизи, необхідно завантажити копію такої квитанції, підписаної особистим електронним підписом (у форматі *.pdf.p7s)

Експертиза файли.png

Натисніть кнопку "Відправити". На екрані з'явиться інформаційне повідомлення, у якому буде зазначено дату та номер заяви/клопотання.

Інформацію щодо поданих заяв/клопотань про державну експертизу можна переглянути у меню "Експертиза матеріалів" - "Історія".

Експертиза Історія.png

Примітка: Зверніть увагу, що з метою уникнення перевантаження системи, файл із копією землеврорядної документації в електронній формі зберігається в електронному кабінеті протягом 10 днів, після чого автоматично видаляється. Файл із копією заяви/клопотання про проведення державної експертизи зберігається в електронному кабінеті протягом 10 днів, після чого автоматично видаляється. Інформація про подачу заяви/клопотання із зазначеними назвою землевпрядної документації та номером заяви/клопотання зберігається у електронному кабінеті у розділі "Експертиза матеріалів" - "Історія" постійно