Замовлення відомостей з Державного земельного кадастру про нормативну грошову оцінку земельної ділянки

Матеріал з Публiчна Кадастрова карта
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Відомості з Державного земельного кадастру про нормативну грошову оцінку земельної ділянки можна замовити в електронному кабінеті "Е-сервіси" у розділі "Відомосмті ДЗК".

Електронний сервіс призначений для замовлення відомостей з Державного земельного кадастру про нормативну грошову оцінку земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що знаходиться за межами населених пунктів

Для замовлення відомостей необхідно пройти ідентифікацію особи. Це можна здійснити за допомогою сервісу BankID або за допомогою кваліфікованого електронного підпису (електронного цифрового підпису).

Авторизація каб.png

Замовлення відомостей з Державного земельного кадастру про нормативну грошову оцінку земельної ділянки сільськогосподарського призначення за межами населеного пункту

Після ідентифікації необхідно перейти до розділу "Відомості ДЗК" та обрати з випадаючого списку тип заяви "Нормативна грошова оцінка земельної ділянки (с/г призначення за межами населеного пункту)".

Далі необхідно уважно та достовірно заповнити поля форми замовлення відомостей про нормативну грошову оцінку, обрати центр надання адміністративних послуг, у якому Ви бажаєте отримати результат розгляду заяви, надати згоду на обробку персональних даних, ввести захисний код та натиснути кнопку "Відправити".

Форма нго.png Форма нго цнап.png

За результатами формування заяви у робочому вікні з'явиться інформаційне повідомлення.

Заява нго сформовано.png

Замовлення відомостей з Державного земельного кадастру про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, що належить до земель населеного пункту

Після ідентифікації необхідно перейти до розділу "Норм. грошова оцінка", уважно та достовірно заповнити поля форми замовлення відомостей про нормативну грошову оцінку, надати згоду на обробку персональних даних, ввести захисний код та натиснути кнопку "Відправити".

НГО землі НП.png

За результатами формування заяви у робочому вікні з'явиться інформаційне повідомлення.

Заява нго нп сформовано.png

Де отримати відомості з Державного земельного кадастру про нормативну грошову оцінку

Після опрацювання сформованого замовлення уповноваженим територіальним відділом центрального органу виконавчої влади з питань земельних ресурсів на електронну скриньку, адреса якої була вказана у формі замовлення, надійде електронний лист з детальною інформацією щодо того як отримати документи.