Інформація про осіб, що переглядали відомості Державного земельного кадастру щодо права власності та речового права на земельну ділянку

Матеріал з Публiчна Кадастрова карта
Перейти до навігації Перейти до пошуку


Відповідно до ст. 36 Закону України "Про Державний земельний кадастр" перегляд, копіювання та роздрукування інформації про право власності та речові права на земельну ділянку здійснюються за умови ідентифікації особи (фізичної або юридичної), яка отримує доступ до інформації, з використанням електронного цифрового підпису чи іншого альтернативного засобу ідентифікації особи.

Орган, що здійснює ведення Державного земельного кадастру, за заявою суб’єкта речового права на земельну ділянку зобов’язаний надати йому інформацію про осіб, які отримали доступ до інформації про цього суб’єкта в Державному земельному кадастрі.

Отримати таку інформацію також можна в особистому електронному кабінеті «Е-сервіси» Державного земельного кадастру, доступ до якого можна отримати за адресою e.land.gov.ua

Перегляд інформації про осіб, що переглядали відомості Державного земельного кадастру щодо права власності та речового права на земельну ділянку, є доступним лише за умови ідентифікації особи власника(суб'єкта речового права) земельної ділянки.

Примітка: Увага! Інформацію про осіб, що переглядали відомості Державного земельного кадастру щодо права власності та речового права на земельну ділянку, буде надано лише за умови запиту такої інформації суб'єктом речового права на земельну ділянку. Дані про особу, що ідентифікувалася в особистому електронному кабінеті, буде порівняно з даними, наявними в Державному земельному кадастрі, про особу, що є суб'єктом речового права на вказану земельну ділянку.

Після ідентифікації для перегляду інформації про осіб, що переглядали відомості Державного земельного кадастру щодо права власності та речового права на земельну ділянку, перейдіть до розділу "Історія доступу".

Праваісторія доступу.png

У формі запиту інформації необхідно вказати кадастровий номер земельної ділянки та ввести захисний код. Натиснути кнопку «Переглянути».

Запит.png

На екран буде виведено інформацію про здійснені перегляди інформації щодо права власності та речового права на земельну ділянку з зазначеним кадастровим номером.

Інфо.png

Інформація про осіб, що переглядали відомості Державного земельного кадастру щодо права власності та речового права на земельну ділянку, доступна для завантаження у вигляді файлу PDF, з подальшою можливістю друку такої інформації. Для цього необхідно натиснути кнопку «Завантажити документ в PDF»