Сервіс подання на погодження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки

Матеріал з Публiчна Кадастрова карта
Перейти до: навігація, пошук

Примітка: Увага! Сервіс доступний для використання у браузерах Chrome (версії 51 та новішої) та Firefox (версії 40 та новішої)

Відповідно до Земельного кодексу України проект землеустрою щодо відведення земельних ділянок усіх категорій та форм власності (крім земельних ділянок зони відчуження та зони безумовного (обов’язкового) відселення території, що зазнала радіоактивного забруднення внаслідок Чорнобильської катастрофи) підлягає обов’язковому погодженню з територіальним органом центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері земельних відносин.

Подати проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки можна через електронний кабінет e.land.gov.ua.

Примітка: Увага! Сервіс доступний лише для сертифікованих інженерів-землевпорядників за умови ідентифікації через електронний цифровий підпис (ЕЦП).

Реєстрація та ідентифікація інженера-землевпорядника

Примітка: Якщо у Вас уже є обліковий запис на e.land.gov.ua то повторна реєстрація не вимагається, необхідно лише ідентифікуватися із використанням особистого електронного цифрового підпису та додати інформацію про наявний кваліфікаційних сертифікат інженера-землевпорядника.

На веб-ресурсі e.land.gov.ua перейдіть у розділ меню "Реєстрація".

Реєстрація зем.png

Заповніть усі необхідні поля у формі реєстрації, поставте відмітку щодо погодження на обробку персональних даних відповідно до вимог чинного законодавства, введіть захисний код та натисніть кнопку "Відправити". Більш детально ознайомитися зі способами реєстрації та ідентифікації можна на сторінці Електронний кабінет "Е-сервіси" Державного земельного кадастру.

Реєстрація зем 2.png

Після успішної реєстрації в особистому електронному кабінеті у меню навігації "Погодження проекту" необхідно пройти ідентифікацію із використанням особистого електронного цифрового підпису (ЕЦП) та інформації про наявний кваліфікаційних сертифікат інженера-землевпорядника. Спочатку необхідно ідентифікуватися через ЕЦП, для цього натисніть кнопку "Ідентифікація з використанням ЕЦП".

Ідентифікація зем.png

У полі «Тип ЦСК» оберіть акредитований центр сертифікації ключів, що надав Вам ЕЦП.

У полі «Особистий ключ» за допомогою кнопки «Обрати» вкажіть шлях до Вашого ЕЦП (наприклад – key6.dat).

У полі «Пароль захисту ключа» вкажіть відповідний пароль вашого ЕЦП, та натисніть кнопку «Зчитати».

ЕЦП зем.png

Далі введіть інформацію про свій кваліфікаційний сертифікат інженера-землевпорядника.

Сертифікат зем.png

Сертифікат зем 2.png

Поставте відмітку щодо погодження на обробку персональних даних відповідно до вимог чинного законодавства, введіть захисний код та натисніть кнопку "Відправити".

Усі інші поля форми будуть заповнені автоматично під час ідентифікації із використанням ЕЦП.

Подання на погодження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки

Для подання на погодження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки необхідно:

  • електронний документ у форматі XML;
  • електронна копія технічної документації із землеустрою, а саме проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, у форматі PDF;
  • інформація про розробника технічної документації із землеустрою, а саме проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

У меню зліва перейдіть до розділу "Погодження проекту" та оберіть "Подання проекту". Спочатку у форму, що відкриється, необхідно завантажити електронний документ у форматі XML. Вимоги до змісту, структури і технічних характеристик електронного документа визначені у додатку 1 до Порядку ведення Державного земельного кадастру від 17 жовтня 2012 р. № 1051.

Xml на погодження.png

Завантажте електронний документ, обравши відповідний файл XML на своєму комп'ютері, та натисніть кнопку "Відправити".

Далі необхідно заповнити форму. Деякі поля будуть заповнені автоматично, виходячи з інформації, що міститься в електронному документі. Уважно заповніть необхідні поля достовірною інформацією.

Про розробника.png

Далі необхідно завантажити електронну копію проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у форматі PDF. Проект землеустрою повинен бути підписаний особистим електронним цифровим підписом сертифікованого інженера-землевпорядника. Завантажте підписаний проект землеустрою або підпишіть відповідний проект землеустрою в особистому кабінеті e.land.gov.ua після завантаження.

Завантажити і підписати проект .png

Після успішного зчитування та електронної копії проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, вкажіть ПІБ та електронну адресу для листування.

Підписаний проект.png

ПІБ розробника.png

Для завершення процесу подання на погодження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, натисніть кнопку "Відправити". У робочому вікні з'явиться інформаційне повідомлення з номером та датаю подання.

Повідомлення проект.png

Роботу із сервісом подання на погодження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки можна продовжити, натиснувши кнопку "Подати новий проект". Також можна перейти у розділ "Історія" та переглянути інформацію про проекти землеустрою, подані на погодження раніше.

Історія проект.png