Сервіс подання заяви та документації щодо державної реєстрації земельної ділянки

Матеріал з Публiчна Кадастрова карта
Перейти до: навігація, пошук

Примітка: Увага! Сервіс доступний для використання у браузерах Chrome (версії 51 та новішої) та Firefox (версії 40 та новішої)

В електронному кабінеті e.land.gov.ua доступна послуга подачі заяви щодо державної реєстрації земельної ділянки.

Примітка: Увага! Сервіс доступний лише для сертифікованих інженерів-землевпорядників за умови ідентифікації через електронний цифровий підпис (ЕЦП). Дані, зазначені у сертифікаті інженера-землевпорядника, електронному цифровому підписі та електронному документі (XML) буде співставлено та порівняно (ПІБ та ЄДРПОУ (для юр.особи) повинні співпадати).

Реєстрація та ідентифікація інженера-землевпорядника

Примітка: Якщо у Вас уже є обліковий запис на e.land.gov.ua то повторна реєстрація не вимагається, необхідно лише ідентифікуватися із використанням особистого електронного цифрового підпису та додати інформацію про наявний кваліфікаційний сертифікат інженера-землевпорядника.

На веб-ресурсі e.land.gov.ua перейдіть у розділ меню "Реєстрація".

Реєстрація зем.png

Заповніть усі необхідні поля у формі реєстрації, поставте відмітку щодо погодження на обробку персональних даних відповідно до вимог чинного законодавства, введіть захисний код та натисніть кнопку "Відправити". Більш детально ознайомитися зі способами реєстрації та ідентифікації можна на сторінці Електронний кабінет "Е-сервіси" Державного земельного кадастру.

Реєстрація зем 2.png

Після успішної реєстрації в особистому електронному кабінеті у меню навігації "Реєстрація ЗД" необхідно пройти ідентифікацію із використанням особистого електронного цифрового підпису (ЕЦП) та інформації про наявний кваліфікаційний сертифікат інженера-землевпорядника. Спочатку необхідно ідентифікуватися через ЕЦП, для цього натисніть кнопку "Ідентифікація з використанням ЕЦП".

Ідентифікація зем.png

У полі «Тип ЦСК» оберіть акредитований центр сертифікації ключів, що надав Вам ЕЦП.

У полі «Особистий ключ» за допомогою кнопки «Обрати» вкажіть шлях до Вашого ЕЦП (наприклад – key6.dat).

У полі «Пароль захисту ключа» вкажіть відповідний пароль вашого ЕЦП, та натисніть кнопку «Зчитати».

ЕЦП зем.png

Далі введіть інформацію про свій кваліфікаційний сертифікат інженера-землевпорядника.

Сертифікат зем.png

Сертифікат зем 2.png

Поставте відмітку щодо погодження на обробку персональних даних відповідно до вимог чинного законодавства, введіть захисний код та натисніть кнопку "Відправити".

Усі інші поля форми будуть заповнені автоматично під час ідентифікації із використанням ЕЦП.

Що необхідно для подачі заяви щодо державної реєстрації земельної ділянки

Електронний сервіс призначений для:

  • подачі заяви щодо державної реєстрації земельної ділянки утвореної шляхом передачі у власність/оренду із земель державної чи комунальної власності;
  • подачі заяви щодо державної реєстрації земельної ділянки з існуючим державним актом без кадастрового номера;
  • подачі заяви щодо державної реєстрації земельної ділянки, яка була надана в оренду без присвоєння кадастрового номера;
  • подачі заяви щодо державної реєстрації земельної ділянки, утвореної шляхом об’єднання раніше сформованих земельних ділянок;
  • подачі заяви щодо державної реєстрації земельної ділянки, утвореної шляхом поділу раніше сформованої земельної ділянки.

Для подачі заяви щодо державної реєстрації земельної ділянки необхідно:

  • електронний документ у форматі XML;
  • інформація про заявника;
  • електронна версія технічної документації із землеустрою у форматі PDF.

Зверніть увагу, що електронний сервіс здійснює перевірку наявності у електронному документі елемента "Державний акт на земельну ділянку" (StateActInfo) в залежності від типу заяви. При подачі заяви щодо державної реєстрації земельної ділянки утвореної шляхом передачі у власність/оренду із земель державної чи комунальної власності; заяви щодо державної реєстрації земельної ділянки, яка була надана в оренду без присвоєння кадастрового номера; заяви щодо державної реєстрації земельної ділянки, утвореної шляхом об’єднання раніше сформованих земельних ділянок, елемент "Державний акт на земельну ділянку" (StateActInfo) у електронному документі повинен бути відсутнім.При подачі заяви щодо державної реєстрації земельної ділянки з існуючим державним актом без кадастрового номера наявність та коректне заповнення у електронному документі елемента "Державний акт на земельну ділянку" (StateActInfo) є обов'язковим.

Вимоги до змісту, структури і технічних характеристик електронного документа визначені у додатку 1 до Порядку ведення Державного земельного кадастру від 17 жовтня 2012 р. № 1051.

Подача заяви щодо державної реєстрації земельної ділянки

У меню зліва перейдіть до розділу "Реєстрація ЗД" та оберіть "Форма реєстрації". Спочатку у форму, що відкриється, необхідно завантажити електронний документ у форматі XML. Вимоги до змісту, структури і технічних характеристик електронного документа визначені у додатку 1 до Порядку ведення Державного земельного кадастру від 17 жовтня 2012 р. № 1051.

Завантажити xml.png

Електронний документ повинен бути підписаний особистим електронним цифровим підписом сертифікованого інженера-землевпорядника. Завантажте підписаний електронний документ або підпишіть електронний документ в особистому кабінеті e.land.gov.ua після завантаження.

Підписати XML.png

Після успішного зчитування та підписання електронного документа перейдіть далі, натиснувши кнопку "Наступна". У вікні, що відкриється, необхідно вказати достовірну інформацію про заявника (замовника технічної документації).

Примітка: Зверніть увагу, що за результатами державної реєстрації земельної ділянки витяг з Державного земельного кадастру буде сформовано на ім'я, вказане як заявник.

Про заявника реєстрація зд.png Про заявника реєстрація зд 2.png

Оберіть з випадаючого списку центр надання адміністративних послуг, в якому за результатами розгляду заяви щодо реєстрації земельної ділянки можна буде отримати відповідні документи. Також необхідно поставити відмітку про надання дозволу на обробку персональних даних відповідно до вимог чинного законодавства.

Примітка: Документи, сформовані за результатом розгляду заяви щодо державної реєстрації земельної ділянки, у ЦНАП може отримати отримати особа, вказана як заявник, або його довірена особа.

Про заявника реєстрація зд 3.png

Після заповнення форми перейдіть далі, натиснувши кнопку "Наступна". У форму, що відкриється, необхідно завантажити електронну версію технічної документації із землеустрою у форматі PDF.

Примітка: технічна документація із землеустрою у форматі PDF повинна бути якісно відсканована, зображення повинно бути чітким та повним. Рекомендовані наступні параметри для сканування: зображення повинно бути кольоровим (якщо технічна документація містить кольорові зображення), роздільна здатність - 300 dpi.

Завантажити техдок.png

Технічна документація повинна бути підписана особистим електронним цифровим підписом сертифікованого інженера-землевпорядника. Завантажте підписану технічну документацію або підпишіть технічну документацію в особистому кабінеті e.land.gov.ua після завантаження.

Підписати техдок.png

Після успішного зчитування та підписання технічної документації завершіть процес формування заяви щодо реєстрації земельної ділянки, натиснувши кнопку "Готово".

У вікні з'явиться інформаційне повідомлення, в якому буде зазначено реєстраційних номер сформованої заяви.

Заява реєстрація зд сформована.png

Інформацію про сформовані заяви щодо державної реєстрації земельної ділянки можна переглянути у розділі "Історія"

Історія заява реєстрація зд.png

За допомогою інструментів у вікні "Дії" можна переглянути деталі сформованої заяви, а також завантажити прикріплені до заяви електронний документ (XML) та технічну докуме6нтацію (PDF)

Деталі заява реєстрація зд.png

Також можна переглянути місце розташування центру надання адміністративних послуг (ЦНАП), у якому можна буде отримати документи, сформовані за результатом розгляду заяви, на карті, перейшовши за посиланням.

Розташування ЦНАП.png

Також у розділі "Історія" можна переглянути результати розгляду заяви щодо державної реєстрації земельної ділянки. Заява, що була розглянута та щодо якої було прийняте рішення, буде промаркована статусом "Готово". Завантажити документ, сформований за результатами розгляду заяви, можна натиснувши на кнопку "Завантажити результат розгляду" у вікні "Дії" (див. Дії-1). Документ, сформований за результатами розгляду заяви, а саме: Витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку або Рішення про відмову у внесені відомостей (змін до них) до Державного земельного кадастру, буде підписаний електронним цифровим підписом.

Історія результат.png

Якщо за результатами розгляду заяви було сформовано Рішення про відмову у внесені відомостей (змін до них) до Державного земельного кадастру, то у вікні "Дії" також буде доступним для завантаження перелік помилок валідації електронного документа. Для цього натисніть кнопку "Завантажити перелік помилок валідації XML" ((див. Дії-2).

Історія valid.png