Сервіс подання на погодження документації із землеустрою

Матеріал з Публiчна Кадастрова карта
Версія від 15:01, 6 квітня 2023, створена User (обговорення | внесок) (6 revisions imported)
(різн.) ← Попередня версія | Поточна версія (різн.) | Новіша версія → (різн.)
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Примітка: Увага! Сервіс доступний для використання у браузерах Chrome (версії 51 та новішої) та Firefox (версії 40 та новішої)

Подати на погодження документацію із землеустрою можна через електронний кабінет e.land.gov.ua.

Примітка: Увага! Сервіс доступний лише для сертифікованих інженерів-землевпорядників за умови ідентифікації через електронний підпис (ЕП).

Реєстрація та ідентифікація інженера-землевпорядника

Примітка: Якщо у Вас уже є обліковий запис на e.land.gov.ua то повторна реєстрація не вимагається, необхідно лише ідентифікуватися із використанням особистого електронного підпису та додати інформацію про наявний кваліфікаційних сертифікат інженера-землевпорядника.

На веб-ресурсі e.land.gov.ua перейдіть у розділ меню "Реєстрація".

Реєстрація зем.png

Заповніть усі необхідні поля у формі реєстрації, поставте відмітку щодо погодження на обробку персональних даних відповідно до вимог чинного законодавства, введіть захисний код та натисніть кнопку "Відправити". Більш детально ознайомитися зі способами реєстрації та ідентифікації можна на сторінці Електронний кабінет "Е-сервіси" Державного земельного кадастру.

Реєстрація зем 2.png

Після успішної реєстрації в особистому електронному кабінеті у меню навігації "Погодження проекту" необхідно пройти ідентифікацію із використанням особистого електронного цифрового підпису (ЕЦП) та інформації про наявний кваліфікаційних сертифікат інженера-землевпорядника. Спочатку необхідно ідентифікуватися через ЕЦП, для цього натисніть кнопку "Ідентифікація з використанням ЕЦП".

Ідентифікація зем.png

У полі «Тип ЦСК» оберіть акредитований центр сертифікації ключів, що надав Вам ЕЦП.

У полі «Особистий ключ» за допомогою кнопки «Обрати» вкажіть шлях до Вашого ЕЦП (наприклад – key6.dat).

У полі «Пароль захисту ключа» вкажіть відповідний пароль вашого ЕЦП, та натисніть кнопку «Зчитати».

ЕЦП зем.png

Далі введіть інформацію про свій кваліфікаційний сертифікат інженера-землевпорядника.

Сертифікат зем.png

Сертифікат зем 2.png

Поставте відмітку щодо погодження на обробку персональних даних відповідно до вимог чинного законодавства, введіть захисний код та натисніть кнопку "Відправити".

Усі інші поля форми будуть заповнені автоматично під час ідентифікації із використанням ЕЦП.

Подання на погодження проекту землеустрою

Для подання на документації із землеустрою необхідно:

  • електронний документ у форматі XML;
  • електронна копія технічної документації із землеустрою, підписана особистим електронним підписом кваліфікованого інженера-землевпорядника(у форматі *.pdf.p7s);
  • інформація про розробника технічної документації із землеустрою.

У меню зліва перейдіть до розділу "Погодження документації" та оберіть "Подання документації". Спочатку у форму, що відкриється, необхідно завантажити електронний документ у форматі XML. Вимоги до змісту, структури і технічних характеристик електронного документа визначені у додатку 1 до Порядку ведення Державного земельного кадастру від 17 жовтня 2012 р. № 1051.

Xml на погодження.png

Завантажте електронний документ, обравши відповідний файл XML на своєму комп'ютері, та натисніть кнопку "Відправити".

Далі необхідно заповнити форму. Деякі поля будуть заповнені автоматично, виходячи з інформації, що міститься в електронному документі. Уважно заповніть необхідні поля достовірною інформацією.

Про розробника.png

Далі необхідно завантажити електронну копію документації із землеустрою, підписану особистим електронним підписом кваліфікованого інженера-землевпорядника (у форматі *.pdf.p7s). Також необхідно вказати прізвище, ім'я та по батькові розробника документації із землеустрою та електронну адресу для листування.

Завантажити і підписати проект .png

Для завершення процесу подання на погодження документації із землеустрою натисніть кнопку "Відправити". У робочому вікні з'явиться інформаційне повідомлення з номером та датою подання.

Повідомлення проект.png

Роботу із сервісом подання на погодження документації із землеустрою можна продовжити, натиснувши кнопку "Подати новий проект". Також можна перейти у розділ "Історія" та переглянути інформацію про документацію із землеустрою, подану на погодження раніше.

Історія проект.png