Замовлення витягу з ДЗК про обмеження у використанні земель

Матеріал з Публiчна Кадастрова карта
Версія від 15:01, 6 квітня 2023, створена User (обговорення | внесок) (1 revision imported)
Перейти до навігації Перейти до пошуку


В електронному кабінеті "Е-сервіси" можна замовити витяг з Державного земельного кадастру про обмеження у використанні земель.

Для цього необхідно здійснити авторизацію у особистому електронному кабінеті "Е-сервіси" та перейти у розділ "Відомості ДЗК" та обрати "Замовити". У випадаючому списку "Тип заяви" слід обрати "Обмеження у використанні земель".

Витяг про обмеження.png

Далі необхідно уважно та достовірно заповнити поля форми замовлення витягу з Державного земельного кадастру про обмеження у використанні земель, надати згоду на обробку персональних даних, ввести захисний код та натиснути кнопку "Відправити". За результатами формування заяви у робочому вікні з'явиться інформаційне повідомлення про успішне формування замовлення та необхідність оплати адміністративної послуги перед тим, як замовлення буде направлене на виконання.

Оплата витяг обмеження.png

Для оплати адміністративної послуги слід натиснути «Оплата послуги», після чого буде здійснено переадресацію на платіжний сервіс LiqPay, за допомогою якого можна здійснити оплату адміністративної послуги.

Після сплати коштів за адміністративну послугу на адресу електронної скриньки, вказану при заповнені форми замовлення витягу з Державного земельного кадастру про обмеження у використанні земель, надійде електронний лист з деталями здійсненого замовлення.

Після опрацювання сформованого замовлення уповноваженим територіальним відділом центрального органу виконавчої влади з питань земельних ресурсів на електронну скриньку, адреса якої була вказана у формі замовлення, надійде електронний лист з детальною інформацією щодо дати та часу надходження документів до обраного ЦНАПу.

Інформацію про стан розгляду електронного замовлення витягу з Державного земельного кадастру про обмеження у використанні земель також можна переглянути у розділі "Відомості ДЗК" - "Історія"