В якому випадку надається відмова у наданні відомостей з ДЗК?

Матеріал з Публiчна Кадастрова карта
Перейти до: навігація, пошук


Відповідно до п.168 Порядку ведення Державного земельного кадастру, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2012 № 1051 відмова у наданні відомостей з Державного земельного кадастру надається у формі повідомлення у разі, коли:

  1. у Державному земельному кадастрі відсутні запитувані відомості;
  2. із заявою про надання відомостей з Державного земельного кадастру звернулася неналежна особа; (див. Хто має право на отримання відомостей з Державного земельного кадастру?)
  3. документи подані не в повному обсязі та/або не відповідають вимогам, встановленим законом.