Відмінності між версіями «Сервіс перевірки електронного документа XML»

Матеріал з Публiчна Кадастрова карта
Перейти до: навігація, пошук
(Створена сторінка: В електронному кабінеті [https://e.land.gov.ua/ e.land.gov.ua] доступна послуга перевірки електронного...)   (показати/сховати)
 
(Немає відмінностей)

Поточна версія на 12:59, 30 січня 2020

В електронному кабінеті e.land.gov.ua доступна послуга перевірки електронного документа XML.

Примітка: Увага! Сервіс доступний лише для сертифікованих інженерів-землевпорядників за умови ідентифікації через електронний підпис. Дані, зазначені у сертифікаті інженера-землевпорядника, електронному підписі та електронному документі XML буде співставлено та порівняно (ПІБ та ЄДРПОУ/ІПН повинні співпадати).

Для доступу до сервісу перевірки електронного документа XML необхідно здійснити ідентифікацію через електронний підпис.

У меню зліва перейдіть до розділу "Перевірка XML" та оберіть "Перевірити". У форму, що відкриється, необхідно завантажити електронний документ у форматі XML. Вимоги до змісту, структури і технічних характеристик електронного документа визначені у додатку 1 до Порядку ведення Державного земельного кадастру від 17 жовтня 2012 р. № 1051.

Електронний документ повинен бути підписаний особистим електронним підписом сертифікованого інженера-землевпорядника. Завантажте підписаний електронний документ або підпишіть електронний документ в особистому кабінеті після завантаження.

Перевірка XML завантажити файл.png

У поле "Коментар" додайте особисті примітки, що дозволять легко ідентифікувати завантажений файл.

Після успішного зчитування та підписання електронного документа натисніть кнопку "Відправити". Електронний документ XML буде відправлено на перевірку, на екрані з'явиться повідомлення "Файл поставлено в чергу на перевірку".

Результати перевірки електронного документа XML доступні у розділі "Перевірка XML" -> "Історія"

Результати перевірки Історія.png

Для завантаження протоколу перевірки електронного документа XML у меню "Дії" натисніть кнопку Кнопка завантажити протокол перевірки.png.

У протоколі перевірки буде наведено перелік помилок структури електронного документа XML у разі їх наявності.

Протокол перевірки XML.png

Примітка: Увага! Перевірка здійснюється згідно з вимогами до структури електронного документа XML станом на дату формування протоколу. Протокол доступний для завантаження ще протягом 90 діб з моменту його формування, через 90 діб протокол буде автоматично видалено

У меню дії, натиснувши на кнопку "Завантажити XML", можна завантажити файл для подальшого виправлення в ньому помилок.