Публічна кадастрова карта (версія 2019)

Матеріал з Публiчна Кадастрова карта
Версія від 10:21, 13 серпня 2019, створена Anna (обговореннявнесок) (Створена сторінка: '''Публічна кадастрова карта (ПКК)''' – це інформаційний портал, на якому оприлюднюються...)

Перейти до: навігація, пошук

Публічна кадастрова карта (ПКК) – це інформаційний портал, на якому оприлюднюються відомості Державного земельного кадастру, а також інші інформаційно-довідкові матеріали.

Від 13.08.2019 доступна оновлена версія ПКК за адресою https://newmap.land.gov.ua

Файл:ПКК осн 001.png

Зліва у робочому вікні відображається поле пошуку за кадастровим номером, за населеним пунктом або за координатами та інструменти, які забезпечують можливість навігації по ПКК, визначення місцеположення на карті; вимірювання відстаней між об’єктами, вимірювання площі, тощо. Також на ПКК реалізовано функцію друку карти на обрану територію.

ПКК інструменти 002.png

Справа у робочому вікні розміщено панель «Шари» ПКК шари 003.png, за допомогою якої можна здійснювати навігацію між картографічними матеріалами та виводити на екран комбіновану інформацію з різних інформаційних шарів. Навігація між шарами (картографічними матеріалами) здійснюється шляхом проставляння чекбоксів навпроти кожного шару.

ПКК шари 004.png

У меню справа знаходяться додаткові сервіси.

ПКК меню 006.png

Крім того, ПКК можна використовувати на мобільних пристроях.

ПКК моб 005.png