Відмінності між версіями «Публічна кадастрова карта (версія 2019)»

Матеріал з Публiчна Кадастрова карта
Перейти до: навігація, пошук
(Створена сторінка: '''Публічна кадастрова карта (ПКК)''' – це інформаційний портал, на якому оприлюднюються...)   (показати/сховати)
 
Рядок 1: Рядок 1:
 +
[[Category:Публічна кадастрова карта (версія 2019)]]
  
 
'''Публічна кадастрова карта (ПКК)''' – це інформаційний портал, на якому оприлюднюються відомості Державного земельного кадастру, а також інші інформаційно-довідкові матеріали.  
 
'''Публічна кадастрова карта (ПКК)''' – це інформаційний портал, на якому оприлюднюються відомості Державного земельного кадастру, а також інші інформаційно-довідкові матеріали.  

Версія за 12:35, 13 серпня 2019


Публічна кадастрова карта (ПКК) – це інформаційний портал, на якому оприлюднюються відомості Державного земельного кадастру, а також інші інформаційно-довідкові матеріали.

Від 13.08.2019 доступна оновлена версія ПКК за адресою https://newmap.land.gov.ua

Файл:ПКК осн 001.png

Зліва у робочому вікні відображається поле пошуку за кадастровим номером, за населеним пунктом або за координатами та інструменти, які забезпечують можливість навігації по ПКК, визначення місцеположення на карті; вимірювання відстаней між об’єктами, вимірювання площі, тощо. Також на ПКК реалізовано функцію друку карти на обрану територію.

ПКК інструменти 002.png

Справа у робочому вікні розміщено панель «Шари» ПКК шари 003.png, за допомогою якої можна здійснювати навігацію між картографічними матеріалами та виводити на екран комбіновану інформацію з різних інформаційних шарів. Навігація між шарами (картографічними матеріалами) здійснюється шляхом проставляння чекбоксів навпроти кожного шару.

ПКК шари 004.png

У меню справа знаходяться додаткові сервіси.

ПКК меню 006.png

Крім того, ПКК можна використовувати на мобільних пристроях.

ПКК моб 005.png