Відмінності між версіями «Перевірка витягу з Державного реєстру сертифікованих інженерів-землевпорядників»

Матеріал з Публiчна Кадастрова карта
Перейти до: навігація, пошук
(Створена сторінка: Серед [https://e.land.gov.ua/services електронних сервісів Держгеокадастру] доступний сервіс переві...)   (показати/сховати)
 
(Немає відмінностей)

Поточна версія на 11:38, 30 січня 2020

Серед електронних сервісів Держгеокадастру доступний сервіс перевірки витягу з Державного реєстру сертифікованих інженерів-землевпорядників.

Сервіс доступний без авторизації.

Для перевірки витягу з Державного реєстру сертифікованих інженерів-землевпорядників у головному меню перейдіть у розділ "Сервіси", у переліку електронних послуг, доступних без авторизації, оберіть "Перевірка витягу з Державного реєстру сертифікованих інженерів-землевпорядників", у формі, що відкриється, введіть номер та дату витягу і натисніть кнопку "Відправити".

Перевірка витягу інж-зем.png

Якщо за результатами перевірки запис щодо витягу з Державного реєстру сертифікованих інженерів-землевпорядників знайдено і він є актуальним, то такий витяг повинен буде доступний для завантаження.

Якщо за результатами перевірки запис щодо витягу з Державного реєстру сертифікованих інженерів-землевпорядників знайдено, але він втратив свою актуальність, на екран буде виведено повідомлення: «В інформацію про сертифікованого інженера-землевпорядника було внесено зміни. Для отримання актуальної інформації замовте новий витяг».

Якщо за результатами перевірки запис щодо витягу про сертифікованого інженера-землевпорядника не знайдено і такий витяг ніколи не формувався на екран буде виведено повідомлення: «Витяг про сертифікованого інженера-землевпорядника із зазначеними номером та датою не знайдено».