Відмінності між версіями «Додати WMS шар з ПКК до проекту QGIS»

Матеріал з Публiчна Кадастрова карта
Перейти до: навігація, пошук
 
Рядок 9: Рядок 9:
 
[[Файл:Створити шар WMS.png]]
 
[[Файл:Створити шар WMS.png]]
  
Натисніть кнопку "Создать". У відкритому вікні у полі "Название" вкажіть назву для нового з'єднання WMS (наприклад, Публічна кадастрова карта). У полі "Адрес" вкажіть  https://m1.land.gov.ua/geowebcache/service/wms.
+
Натисніть кнопку "Создать". У відкритому вікні у полі "Название" вкажіть назву для нового з'єднання WMS (наприклад, Публічна кадастрова карта). У полі "Адрес" вкажіть  https://m1.land.gov.ua/geowebcache/service/wms?TILED=true.
  
 
[[Файл:Нове підключення WMS.png]]
 
[[Файл:Нове підключення WMS.png]]

Поточна версія на 14:22, 16 квітня 2020


Примітка: для коректного відображення WMS шару з ПКК у QGIS попередньо завантажне у проект будь-який картографічний шар на територію України(наприклад, OpenStreetMap).

QGIS забезпечує можливість роботи з шарами WMS. Відкрийте робоче вікно QGIS. Щоб додати WMS шар з ПКК до проекту QGIS оберіть меню "Слой" - "Добавить слой WMS/WMTS..." або натисніть Додати шар WMS.png на панелі інструментів.

Створити шар WMS.png

Натисніть кнопку "Создать". У відкритому вікні у полі "Название" вкажіть назву для нового з'єднання WMS (наприклад, Публічна кадастрова карта). У полі "Адрес" вкажіть https://m1.land.gov.ua/geowebcache/service/wms?TILED=true.

Нове підключення WMS.png

Натисніть кнопку "ОК". Нове з'єднання WMS створене.

Підключити WMS.png

Натисніть кнопку "Подключить".

Додати до проету шар WMS.png

Виділіть рядок "kadastr" та натисніть кнопку "Добавить". До проекту QGIS буде додано новий шар, що відображає кадатсровий поділ та межі земельних ділянок. Аналогічно додайте інші шари. Натисніть кнопку "Завершить".

Примітка: для коректного відображення на карті встановіть для доданих шарів систему координат WGS 84 / Pseudo Mercator EPSG:3857.

Примітка: зверніть увагу, що функція GetFeatureInfo в даній реалізації не підтримується.